חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

שייט תעלות בנהיגה עצמית בצרפת

שייט בנהיגה עצמית בתעלות ונהרות צרפת היא אפשרות מעולה לחופשה משפחתית שכוללת מגוון עשיר של אתרי טבע, אתרים היסטוריים, אטרקציות תיירות ומיטב היקבים והמטבח הצרפתי. כל אחד מאיזורי השיט – בריטאני, הלואר, דרום צרפת, בורגונדי, אלזס-לוריין ועוד – מציע את הייחוד שלו – טירות מרשימות, נופי טבע ים-תיכוניים מרהיבי עין וכפרי יין. למשפחה חובבת טבע ממתינים לאורך מסלולי השייט בוסתנים, לגונות, אגמים ויערות עשירים בבעלי חיים, מעגורים וחיות מים ועד סוסי פרא ופלמינגו. בכפרים תמצאו מסעדות מעולות, ביניהן גם מסעדות גורמה עטורות כוכבי "מישלן" ו"גומיו". חובבי היין לא יוותרו על ביקור וטעימות ביקבי היין והשמפניה לאורך מסלולי השייט. המתעניינים בהסטוריה ימצאו בדרך מגוון של אתרים הסטוריים, כנסיות ומנזרים עתיקים. הילדים מתגעגעים לאקשן? בנקודות העגינה תוכלו למצוא גני-חיות, אטרקציות ופארקי שעשועים, פסטיבלים מקומיים ובכלל - אחרי שייט קסום בטבע תמיד אפשר לקפוץ ליום של כיף ביורודיסני.

ניתן לחבר את השייט עם שהות באחד מכפרי הנופש של רשת הסנטר פארקס בצרפת ולקבל חופשה משפחתית עם מגוון רחב במיוחד של נופים, אטרקציות ואפשרויות לבילוי משפחתי.

בצרפת תוכלו למצוא מסלולי הפלגה רבים החל מ- 750 € לסירה לשבוע המתאימים לכל גיל ולכל תחום עניין. כל אחד מאזורי השיט - בריטאני, הלואר, דרום צרפת, בורגונדי, אלזס-לוריין, הארדנים, אנג'ו, נהר לות', שמפיין, אקוויטן, שאראנט, פראנש-קומטה, פיקארדי ועוד – מציע את הייחוד שלו. הנה כמה מסלולים לדוגמא: