חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר


 את החופשה הזאת, אתם חייבים.

חופשות על אניות הנופש הענקיות, הופכות להיות החופשה האידיאלית המועדפת על יותר ויותר זוגות ומשפחות המעוניינים לחוות נופש בעיר נופש שטה המציעה את כל פינוקים, אטרקציות, שעשועים, בילויים ונוחות שכל אחד מחפש בחופשה בת 7 ימים ובמחירים השווים לכל נפש המתמודדים עם מחירי כל סגנון חופשה אחר. ערי הנופש השטות של נורביג'יאן קרוז ליין, מוכתרות שוב ושוב כ"אוניית הנופש הטובה ביותר“ (Weekly Travel Magazin) מציעות חופשה חלומית

עם קשת רחבה של פינוקים מרהיבים.

 

לינה
מגוון גדול של חדרי מלון מפוארים מסוגים שונים, הכוללים מקלחת ושרותים צמודים, מחדרים פנימיים בגדלים של כ-15 מ“ר, דרך חדרים עם חלון הפונה אל הים, חדרים עם מרפסות וסוויטות מפוארת בגדלים המתחילים ב-17 מ“ר ומסתיימים ב-80 מ“ר וכוללות ג‘קוזי פרטי, ואף משרת צמוד. כל החדרים מצויידים בטלויזיה עם מגוון ענק של ערוצי סרטים, טלפון, כספת ומיני-בר.

 

בידור
מועדון לילה בסגנון הקלאבים הבינלאומיים עם אמפיתיאטרון מרכזי ענק בו מוצגים מופעי מקור מלאס- ווגאס וברודווי, מופעי בידור ושעשועים, מופעי ריקודים מרהיבים, מופעי טרפז ואקרובטיקה, קברטים, מיוזיקל‘ס, קוסמים ועוד. מועדונים ופיאנו-ברים אינטימיים בהם מתקיימים מופעי בידור נקודתיים, סטנד-אפ,מוסיקה, קריוקי ועוד.

מועדוני ילדים
באניות הנופש של נורביג‘יאן קרוז ליין שמים דגש מיוחד על מועדוני ילדים המאובזרים להפליא, המועדונים מופעלים ע"י צוותי בידור המוכשרים לפעילות עם ילדים, המאפשר שלווה ושקט להורים וחווית נופש מדהימה לילדים. מועדון לפעוטות, מועדון לילדים, מועדון לנוער ולצעירים. הצוות מפעיל, משחקי חברה, סדנאות יצירה, תיאטרון בובות ועוד שפע פעילויות לכל הגילאים.

 

פארק מים
פארקי המים באניות הקרוז מפתיעים בגודלם ובאטרקציות שלהם, בריכות, מגלשות ענק חדישות ופעילויות אירועים חברתיים המופעלים על ידי צוותי הבידור של האניה.

 

פעילות אטרקציות
לכל אלה מצטרפים מאות מטרים מרובעים של אולמי כושר משוכללים, ספא, קירות טיפוס ושפע אטרקציות המיוחדות לכל אניה.

 

חוויה קולינרית
ברחבי אניית הנופש ממוקמות מסעדות שף ומסעדות נושא המציעות חוויה קולינרית שאין כדוגמתה, באניות הנופש של נורביג‘יאן קרוז ליין מפעילים את המסעדות 24/7, כל אחד בוחר את שעת הארוחה על פי סדר הנופש שלו בסגנון
ה-
Style Free. חלק מהמסעדות בהגשה ובחלקן במזנון עשיר. מסעדות הנושא מוקדשות לאוכל עמים (מאכלים אסיאתיים, איטלקיים, צרפתיים) ולמזון בריאות.

 

סיורי חוף בערי תיירות
בד“כ האונייה מפליגה בלילות, בבוקר מגיעים לנמל, הספינה עוגנת, הנוסעים ברובם יורדים לטייל ביעד. המעוניינים יכולים להישאר בספינה, הספינה ממשיכה לתפקד כעיר נופש. אחה“צ-ערב חוזרים לאניית הקרוז ומתארגנים לקראת שיא הפעילות שמתקיימת בערב. נורביג‘יאן קרוז ליין מציעה מגוון עשיר של סיורי חוף בעת העגינה החל מסיורים של מספר שעות ועד לימי סיור מלאים.

 

שרותיות
אניות הקרוז של נורביג‘יאן קרוז ליין, ערי הנופש השטות מבטיחות את רמת הנופש והשרות הגבוהות ביותר, ע"י הפעלת צוות ענק שמטרתו להנעים את החופשה על נופשי הקרוז – צוותי בידור, צוותי תחזוקה ונקיון, צוותי מסעדות ומטבח הכוללים שפים ידועים, צוותי בטיחות, צוותים טכניים המפעילם את האוניה ומתקניה, ומעל כולם הקברניט וקציניו האמונים על המערך כולו.