חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

השכרת יאכטות בקרואטיה

דמיין לעצמך עיירות קוסמופוליטיות תוססות עם נמלים שקטים, ארכיטקטורה וונציאנית יפהפייה, מים צלולים לחלוטין, רוחות עדינות לשייט ויותר איים מאשר תוכל לבקר בשנה. האם קרואטיה יכולה להיות אתר השייט המושלם? סביר להניח. כן, זה עד כדי כך טוב.

קרואטיה עלתה בסערה על מפת התיירות האירופית והעולמית בשנים האחרונות, עם מספר מבקרים הולך וגואה. בראש ובראשונה בין אלה ש"גילו" את קרואטיה היתה הקהילה הימית, כאשר התפשטה השמועה שיש כאן הצעה לשייט ב"רמה עולמית".

על מנת להקל על החיפוש, חילקנו את קרואטיה לשני אזורי שייט כלליים - האיים הדלמטיים ואיי קורנטי.  מ-Split, שבה נמל התעופה הראשי על החוף הקרואטי, ה-Kornatis נמשכים צפונה והדלמטים דרומה. כל אחד מציע חווית הפלגה ייחודית משלו, לכן חשוב להבין את המאפיינים של כל אזור לפני שמזמינים צ'ארטר בקרואטיה.

האיים הדלמטיים מדרום מציעים חוויה יותר קוסמופוליטית , עם איים גדולים שתומכים בעיירות וכפרים גדולים יותר. אבל זה לא רק זמן לבלות. עדיין יש שפע של מפרצים שקטים, כפרים קטנים יותר ויעדים הרחק מהשביל הסלול.

אזור Kornati מצפון, הוא באופן כללי חווית הפלגה שקטה ואמיצה יותר, עם מאות איים לא מיושבים ואזור שהפך לפארק לאומי בזכות היופי הטבעי יוצא הדופן שלו.

בשורה התחתונה, אם אתה חפץ במעט חיי לילה, פנה דרומה. אם תרצה שקט ושלווה, הפלג לכיוון צפון.