חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

השכרת יאכטות בטורקיה

השכרת יאכטות בטורקיה והפלגה לאורך החוף הטורקי המשלב מגוון נפלא של תרבות והיסטוריה עם מפרצים שלווים, נמלים שקטים וטברנות מסתוריות הנה המתכון לחופשת שייט נפלאה.


החוף בטורקיה דרמטי ומחוספס עם מצוקים תלולים היורדים אל ים תכלת כחול. הוא משופע במבחר מרגש של מפרצונים, לשונות קרקע, איים קטנים ונוף מרהיב. כאן תמצאו המון מעגנים ומצופי היקשרות לשהיית הלילה ומחסה נהדר מפני הרוחות המקומיות. עצור לארוחה באחד מ"מפרצי מסעדה בודדת" שם תמצא אוכל מקומי, טרי ואותנטי במרחק מטרים ספורים מהים. 

בתווך בין אירופה לאסיה, טורקיה שרדה בצומת הדרכים בין ציביליזציות במשך אלפי שנים ותמיד הציעה לימאים חוויה תרבותי עשירה. כאן תוכל לסייר באתרים ארכיאולוגיים הנגישים רק מהסירה ולהיות מוקסם מהאנשים החמים ומסבירי הפנים.

תוסיפו לכך קיץ ארוך וחם עם משבי רוח קלילים, מים מהממים וצלולים ומגוון הפתעות לאורך הדרך כגון, אמבטיות בוץ תרמיות וצבי ים - טורקיה היא באמת יעד הפלגה ברמה עולמית.

הבסיסים שלנו בטורקיה
בטורקיה ישנם ארבעה בסיסים פופולריים להשכרת יאכטות בטורקיה, המכסה שני אזורים רחבים - חופי קאריה וחופי טורקיז. חוף קאריה משתרע
 מ- Canakkale  בדרדנלים וכולל את בודרום ואת לשון היבשה ליד מרמריס המכונה חצי האי בוזבורון. כאן השירות ניתן על ידי בודרום ומרמריס.

מדרום למרמריס נמצא "חוף הטורקיז" הידוע גם בשם חופי ליקיה. הוא כול לאת הבסיסים ב- Gocek ופטהייה השוכנים במפרץ פטייה, בעוד חופי ליקיה פרושים כל הדרך סביב לדרום מערב טורקיה ועד לאנטליה. 99% מחופשות השייט היוצאות מפטהייה בכיוון זה מגיעות ל Kekova Roads.