חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

השכרת יאכטות בספרד

חופשות שייט בספרד מתמקדות בשני קבוצות איים מרכזיות - האיים הבלאריים בים התיכון והאיים הקנריים מול חופי אפריקה באוקיינוס האטלנטי.

שתי קבוצות איים אלה מהוות בסיסי יציאה מאוד פופולריים עבור מטיילים ברחבי אירופה והעולם. אולם כמו תמיד כשמדובר באיים, אנו מאמינים שהאופן הטוב ביותר לראות ולחוות אותם זה באמצעות יאכטה. אחרי הכל, איך עוד אתה יכול להספיק ולראות כל כך הרבה בעוד שאתה מתאמץ כל כך מעט?

ארכיפלג האיים הבלאריים נמצא בחוף המזרחי של חצי האי האיברי, הפועל כמחוז אוטונומי של ספרד. איים אלה הם בין היפים ביותר והפופולריים ביותר בים התיכון המערבי. ישנם ארבעה איים מרכזיים: מיורקה (הגדול ביותר), מנורקה, איביזה ופורמנטרה. בנוסף לחופים המדהימים, יש גם מערות ששווה לחקור. הפופולריות ביותר הן מערות הדרקון על מיורקה עם נטיפים המרשימים ואגם תת-קרקעי.

איביזה היא בעל שם עולמי בחיי הלילה הלוהטים שלה. הפארק הלאומי הימי-היבשתי Cabrera הוא ארכיפלג הכולל קבוצה של 19 איים ואיונים וממוקם כ 10 קילומטר (קצת מעל 6 מייל) דרומית למיורקה. הפארק הוא ביתם של מינים רבים של עופות ים, ומימיו עשירים בדולפינים, לווייתנים ובעלי חיים ימיים אחרים. עם כמעט 300 ימים של שמש בכל שנה, חופים מדהימים, מים צלולים, היסטוריה תרבותית עשירה ומקומיים ידידותיים (שרובם מדברים ספרדי כמו גם קטלאנית האם שלהם) האיים הבלאריים מושכים תיירים ושייטים מכל העולם.

האיים הקנריים הם ארכיפלג אפריקאי שהינו טריטוריה השייכת לספרד ומורכב משבעה איים (גראן קנריה, פוארטה-ונטורה, לנזרוטה, טנריף, לס-פלמס, גומרה, והיירו) ושישה איונים קטנים ממוצא וולקני באוקיינוס האטלנטי. במהלך שייט ביכטה באיים הקנריים, אתה עובר מצמחייה תת-טרופיים למדבריות וולקניים, ממצוקים ונקיקים ירוקים לדיונות חול על חוף הים.

חופשת שייט תאפשר לך ליהנות מרוב הסביבה הטבעית ויוצאת הדופן הזאת. עם זאת, שייט באיים הקנריים הוא מאוד מאתגר. יש רוחות חזקות וכשהן עוברות בין כל האיים נוצר סוג של מנהרות רוח שדורשות ניסיון להתמודד איתן.