חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

אופנת סקי

תפריט ראשי
אופנת ביגוד סקי 

אמרתם סקי אמרתם עולם ומלואו. כבר שנים שלא מדובר רק על הטכניקה והציוד בלבד, השיגעון לדבר מכיל אופנה שלמה של גזרות, עיצובים וצבעים החל בגרביים, הביגוד התרמי, מגפי האפרה סקי, הקסדות, שלל האביזרים וכלה במעילים והמכנסיים. יחד עם זאת, החברות המובילות עדיין מציעות מגוון רחב של גזרות וצבעים במטרה להתאים לכל אופי, גולש וגיל.

תמיד יהיו אלה מכתיבי האופנה האחרונה והמובילה, על פיהם יגזרו הפריטים, ממש כמו בעולם האופנה האמיתי, אשר ישאירו את חותמם גם אם במרומז, לשמרנים שביניכם.

ספיידר אלסקה - ביגוד סקי לגברים

בחורף 2013 המראה הנקי והאלגנטי עדיין שולט באופנת הסקי הקלאסית אצל הגברים והנשים. מוכרים לנו המעילים הספורטיביים בגזרות הנוחות, כאשר בימינו יופיעו בצבעים חלקים עם נגיעות או קווי מתאר שונים, קולור בלוק כפי שקרוי בעולם האופנה. אלה בשילוב של מכנס שחור לרוב או לאמיצים בצבע שונה וקונטרסטי לחלוטין.

ספיידר אספר - ביגוד סקי לגברים

בדגמים הפרוגרסיביים יותר נראה איך אופנת הרחוב שהיתה נהוגה בבגדי הסנובורד גלשה לה גם לבגדי הסקי ומתבטאת בצבעים נועזים יותר, של ירוקים-צהובים וזוהרים מעט אצל הגברים, טורקיז-תכלת, ורוד ולבן כמובן אצל הנשים, כשאר הגזרות חופשית וישרות מעט. דוגמא לכך ניתן לראות בדגמים של חברת טרספאס הבריטית אשר דאגה להעשיר את הקולקציה שלה בצבעים שצוינו, כמוה גם אנווי השווצרית וספיידר האמריקאית.

בקו האלגנטי והמעוצב שולטות הגזרות הצמודות והמחמיאות, מעילים אלסטיים משולבים וסופטשלים לנוחות גלישה ומראה לא מתפשר, כמו האנווי "טוק" למשל. מעילים מעוצבים אף בגזרות קצרות, דומיננטיות של צבעים חלקים עם עיצובים גיאומטריים של בד. אצל הגברים שולטים מעילי הסופטשל גם מחוץ למסלולי הסקי, כי חשוב שיהיה נעים אך גם להראות טוב ברחבי העיירה. מגוון אפשרויות לכך ניתן לראות בקולקציה של מעילי ספיידר כמו ה"בנדיט" וה"פרש-אייר".

בביגוד הנשים מכנסי הסטרץ' חוזרים בענק, עם איכות וגזרות נהדרות ומגוונות יחד עם איבזורים שימושיים של כיסים, שרוולונים לנעלי הסקי ועוד, כמו הספיידר אורב. המעילים האלגנטיים מעוצבים, מחמיאים ומשולבים בדים אלסטיים חלקים בעיקרם, כמו הספיידר "רדיאנט", מלווים באחת האופציות כגון גימורים דמויי פרווה, מעט מונוגרמות אצל אנווי, רוכסנים צבעוניים ועוד.

כל אלה בתוך מעילים איכותיים ברמות הגבוהות של טכניקה, גימור, עיצוב ואבזור. קל מאוד להראות כמו גולשים מקצועיים ומעודכנים בצו האופנה, להנות על המסלול ומחוצה לו גם אם זה יומכם הראשון על השלג.

ספיידר דיש - ביגוד סקי לנשים

לכל הנ"ל ניתן להתאים כפפות תואמות, משלימות או קונטרסטיות, מפנקות ואיכותיות משולבות עור של חברת "צינר" המובילה בתחום או ספיידר כמובן - כל זאת בהתאם ללוק אליו אתם שואפים. הגולש המעודכן לא ירשה לעצמו "להיתפס" לא אופנתי ומדוגם. ממגוון האבזרים השונים ניתן לעשות מיקס&מץ'- כמו בעולם האופנה היומיומי. אם בחרנו במראה של צבע אחד דומיננטי ושולט, את הקריצה נעשה באביזרים כגון קסדה, משקפות, כפפות, צווארונים ו/או ביגוד תרמי שכבה ראשונה ושנייה כדוגמת המיקרו פליסים החמים והאופנתיים של מיקו וספיידר- שם נבחר בצבע אחר מנוגד או בולט מספיק, או לחילופין בסקאלה של גוון שונה מזה של המכנס והמעיל. אפשרות נוספת היא לעשות חצי-חצי, כלומר – כל חצי גוף בצבע שונה או משלים. ה"חולים" במצב קשה גם יתאימו את צבעי המגלשיים והנעליים לתלבושת כולה... בהצלחה!

 

נכתב ע"י צוות סקי-פס www.skipass.co.il