חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

טיול מסורת בסלובניה

תפריט ראשי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תפריט ראשי

טיול מסורת בסלובניה


מסלול טיול:

יום מס' 1- תל אביב - זאגרב
ניפגש בנתב"ג ונטוס לזאגרב. לאחר הנחיתה נאסוף את כבודתנו וניסע למלוננו.

 
יום מס' 2- זאגרב 
הבוקר נצא לסיור בעיר זאגרב . נטייל ברחובות העיר העתיקה, נעבור דרך שער העיר, מחלקה הגבוה אל המרכז החדש יחסית. נראה את כנסיית מרכוס הקדוש, בה ציורים מימי הביניים, קמפוס האוניברסיטה ובניין האופרה. נערוך סיור מודרך במקום נראה את בניני הממשל של קרואטיה. לאחר מכן נרד בדרך המיוחדת למרכז העיר השוקקת נבקר בשוק המפורסם של העיר ונצעד במדרחוב העיר שהינו כמוזיאון פתוח. חוויה אדירה !!! בגמר הסיור נשוב לבית המלון.

יום מס' 3- שמורת פליטביצה
הבוקר נצא ליום טיול בשמורת האגמים פליטביצה, הכוללת 16 אגמים מדהימים ביופיים, המחוברים ביניהם בעשרות מפלים. הביקור משלב הליכה בשבילים בין אשדים, אגמים וצמחייה עשירה. כמו כן נהנה משייט באגם הדרווה. השמורה נחשבת ובצדק כאחד המקומות היפים באירופה כמוה כגן עדן יצירה מדהימה של הטבע. שלל צבעים של הצמחייה ושפע המים משאירים חותם של חוויה של פעם בחיינו. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום מס' 4- מערת הנטיפים פוסטוינה
לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את מלונינו ונצא ליום לביקור באחת מפינות החמד של סלובניה והעולם, מערת הנטיפים הגדולה פוסטוינה, אשר בחבל הקארסט. הביקור במערה משלב נסיעה ברכבת קרוניות וסיור רגלי באולמות גדולי מימדים, בהם נטיפים ועמודים מדהימים, אולם נטיפי ה''ספגטי'' וה''וילונות'' במגוון צבעים. לאחר הביקור נמשיך לעיר העתיקה והמיוחדת "שקופיה לוקה" נערוך סיור משער העיר עד למצודה האימתנית ונספר את סיפורה המרתק של סלובניה. יום מלא וגדוש!!!! עם ערב נגיע למלונינו להתארגנות וקבלת שבת
 

יום מס' 5- יום שבת
יום חופשי סיור רגלי באזור המלון.


יום מס' 6- קניון וינטגר בלד
בשעת בוקר ניסע אל המפורסם באתריה של סלובניה, אגם בלד ועיירת הנופש שלגדותיו. את יומנו באזור נתחיל במסלול הליכה בשמורת וינטגר, לאורך נחל הזורם בתחתית קניון. משם נמשיך לתצפית על מצודת בלד המפורסמת ממנה נשקף הנוף הפסטורלי של האגם והאי שבליבו. נמשיך מאגם בלד לאגם בוהין המדהים, שבעצם כלוא כאמבטיה צרה וארוכה בין רכס הרי הטריגלב ורכס הר הווגל, המשמש כאתר סקי מבוקש בחורף וכאזור טיולים מקסים בקיץ. בתום הסיור נשוב למלוננו.

יום מס' 7- אוסטריה
יום טיול לחבל קרנטיה באוסטריה, חציית האלפים היולינים לבירת החבל קלגנפורט, חבל ארץ זה הוא מהיפים באירופה בזכות הטופוגרפיה המעניינת והמיוחדת שלו הרים נישאים ואגמים החורצים אותם. האזור מפורסם בצמחיה האלפינית המיוחדת של ארזים ואשוחים מזנים מיוחדים וכמובן בעלי החיים המאפיינים את שמורות הטבע של האזור.נבקר בעיירת הנופש וולדן , ובעיר קלגנפורט בירת חבל קריניתייה.

 

יום מס' 8- לובליאנה זאגרב - תל אביב
הבוקר נצא לסיור בבירת סלובניה ליובליאנה. העיר מיוחדת מאוד ויפיפייה. - את סיורנו נתחיל מתצפית על הכנסייה הוורודה נמשיך לכיכר העירייה. נצפה במבנה המיוחד ובכיכר הפסלים ונספר את סיפורה העתיק. נמשיך לשוק האוכל והמזכרות המפורסם עם שלל ריחות טעמים ומתנות לכל דכפין. נמשיך לאורכה של הטיילת המקסימה הבנויה על שפתו של נהר הלובליאנצ'ה. לא נחמיץ את גשר העמודים סמלה הבלתי מוכתר של העיר. נותיר זמן למקום הציורי ובסיום העברה לשדה התעופה.

 

מחיר: 1195 יורו לאדם בחדר זוגי

 

מועדי הטיולים:

18-25.6.18

23-30.7.18

13-20.8.18

20-27.8.18


המחיר כולל:
המחירים לאדם בחדר זוגי ביורו 1195 €  | בתי מלון בדרגת תיירות טובה  | 7 לילות על בסיס חצי פנסיון  | 3 לילות באזור זאגרב ו4 לילות באזור לובליאנה  | ארוחות כשרות במשך השבוע דגים בנייר כסף + 2 תוספות  | ארוחת שישי ושבת ארוחות כשרות כולל בשר  | תוספת חדר יחיד - 300 € | ביקורים וסיורים כמפורט בתכנית הטיול | אוטובוס תיירים, ממוזג ונוח | כניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול | מלווה קבוצה.

המחיר אינו כולל:
ביטוח רפואי / מטען  | כל שירות שאינו מוזכר.

מסורת