חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

הולנד פס ערים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהו הולנד-פס ערים?
הולנד-פס ערים
הוא הדרך החסכונית והנעימה ביותר לחוות את מה שיש להולנד להציע. הוא כולל כניסה חופשית לאטרקציות לפי בחירתכם 3, 4, או 6 לאדם. בנוסף מקבלים כרטיס הנחות מיוחד, שמקנה הנחות של עד 50% בכניסות למוזיאונים ולאטרקציות, ובמסעדות וחנויות.  

תוכלו לבחור מתוך יותר מ-100 האטרקציות האהובות והפופולאריות ביותר של הולנד: גני קוקנהוף, מאדאם טוסו, מאדורודאם, מוזיאון ואן גוך, הרייכסמוזאום (שנפתח מחדש לאחר 10 שנות שיפוצים), גן החיות באמסטרדם, חוויית הייניקן, מרכז המדע NEMO בית רמברנדט, השייט מרוטרדם לקינדרדייק, הארמון המלכותי “הט לו”, שייט תעלות, אופניים, ועוד ועוד.


הולנד-פס ערים - למי כדאי?

למשפחות שיוצאות לחופשה משפחתית או לטיול משפחות ורוצות ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות טבע ו/או עיר, אתרי שעשועים ופעילויות לילדים ולכל המשפחה; לנוסעים לחופשה עירונית בהולנד או לסופ”ש של אתרי בילוי, תרבות ונוף, עם ביקורים במוזיאונים המפורסמים, שייט תעלות, או טעימות מאתרי הטבע, הכפר, טחנות הרוח והגבינות, סיורים באטרקציות האורבניות של אמסטרדם, האג, רוטרדם, אוטרכט.  


בחרו את כרטיס “הולנד-פס ערים” המתאים לכם

לבחירתכם מגוון ענק של אטרקציות, אתרים ופעילויות, המופיעים בשתי קבוצות: קבוצת “גולד- GOLD”, וקבוצת “סילבר - SILVER”. בכל חבילה תוכלו לבחור מכל קבוצה עפ”י תנאי החבילה.

לצפייה ברשימת האטרקציות המלאה לחצו כאןהחבילה כוללת ספר מידע:

ספר מידע ובו פרטים ומידע על כל המוזיאונים והאטרקציות כלל מידע איך להגיעלמוזיאונים והאטרקציות שעות פתיחה ו מפה של העיר. (את הספר ניתן לקבל במשרדינו באנגלית). המדריך (330 עמודים) (באנגלית) כולל מידע מפורט וצילומים של כל האתרים, המוזיאונים והאטרקציות, שמהם תוכלו לבחור: כניסה חופשית או כניסה בהנחה. יש בו גם מפות ערים עם הנחיות כיצד להגיע לאטרקציות השונות, טיפים לשופינג, המלצות ומחירים מיוחדים במסעדות. בעזרתו תוכלו בקלות לתכנן את הטיול שלכם וכמובן להיעזר בו בדרך. לנוחיותכם הדפסנו גם מדריך מקוצר בעברית של רשימת האתרים והאטרקציות.  

הולנד-פס מקבלים הכל לפני הנסיעה!

את ערכת ההולנד-פס ערים המלאה תקבלו במשרדינו לפני הנסיעה. אתם יוצאים לדרך כשהכל בידיכם: הכרטיסים וספר מידע.    


הולנד פס