חפש
צור קשר
לוגו ב.ד. גרייבר

ברלין WelcomeCard

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תפריט ראשי

כרטיס העיר ברלין "Berlin WelcomeCard"

ברלין בין ערי התיירות המבוקשות ביותר באירופה , ברלין מציעה הכל חופשה אקטיבית , דינמית וגם חופשה רגועה וכמובן שבברלין תוכלו להנות מתרבות עשירה ,הסטוריה או קניות בעיר הקוסמופוליטית והמרתקת ביותר באירופה ובגרמניה בפרט. כרטיס ההנחות ההטבות למבקרים בעיר ברלין הוא כרטיס Berlin Welcome Card זהו כרטיס הכניסה שלכם לאין ספור אתרים שונים מהטובים והמעניינים ולתחבורה הציבורית בעיר ברלין.

הכרטיס מציע כניסה מוזלת או כניסה חינם לסיורים מודרכים: רגליים, אופניים, אוטובוס או סירות נהר, תיאטרות, מוזיאונים, אטרקציות אקשן, בתי קפה ומסעדות, ביקור בארמונות, אתרי פודסטדם, כמו כן נסיעה חינם בתחבורה הציבורית המגוונת (אוטובוסים, רכבות, רכבת תחתית ועירונית), הכרטיס כולל גם את הנסיעה משדה התעופה וחזרה (באוטובוס). ההתנהלות בעיר נעשית בעיקר בתחבורה הציבורית.

 


 לרשימת האטרקציות המלאה לחץ כאן

רק אצלנו תקבלו את כל המידע על כרטיס העיר ברלין בעברית , עם ביצוע הזמנת הכרטיס תקבלו את החוברת הדיגיטלית המעודכנת והמקיפה ביותר של העיר ברלין המתורגמת לעברית מהחוברת הרשמית בגרמנית בתוספת מידע רב. החוברת בעברית מחולקת לנושאים, לכל נושא או אתר יש קישור שבעזרת טלפון חכם או טאבלט תוכלו לעקוב אחר הדברים במהלך הטיול.

תוקף הכרטיס הינו עד ה- 31/12/2017 , וניתן לקבלו בהזמנה מראש בארץ.

למעוניינים בכרטיסים יש להזמינם מראש, לוח המשלוחים יפורסם בימים הקרובים.

תוקף הכרטיס השנה הוא עד 31/12/17 וניתן לקבלו בהזמנה מראש בארץ ומקרים מסויים באחת מלשכות התיירות בעיר ברלין.

אופן השימוש בכרטיס:
כרטיס העיר ברלין נמכר לכמה ימים: יומיים ( 48 שעות ), 3 ימים ( 72 שעות ), ו- 5 ימים רציפים.
הכרטיס ל-48 שעות ניתן לקנות עם או בלי "אי המוזיאונים " ונמכר בשני אופנים על פי חלוקה לאזורים.
את הכרטיס "שלושה אזורים" כולל אדם מבוגר ועד 3 ילדים (6-14) וכרטיס " שני האזורים" הוא לאדם שלושה אזורים ABC מרכז העיר, פודסטם ושדה התעופה טגל. שני אזורים BA מרכז העיר ושדה תעופה טגל.

מחירון לשנת 2017:
כרטיס שני אזורים AB - המחיר לאדם-   תקף ל- 48 שעות - 19.9 יורו  |  תקף ל- 72 שעות - 27.90 יורו  |  תקף ל- 72 שעות - 44 יורו (כולל "אי המוזיאונים")  |  תקף ל- 5 ימים - 36.5 יורו .

הכרטיס תקף לאדם כולל - ילדים עד גיל 6, עגלת תינוק, מזוודה, כלב- 
חינם.
כרטיס שנרכש לשני אזורים AB לא ניתן לרכוש השלמה לאזור שלישי C.


כרטיס שלושה אזורים ABC - המחיר לאדם - תקף ל- 48 שעות - 21.9 יורו  |  תקף ל- 72 שעות - 29.90 יורו  |  תקף ל- 72 שעות - 46 יורו (כולל "אי המוזיאונים")  |  תקף ל- 5 ימים - 41 יורו .

הכרטיס תקף לאדם מבוגר ועוד שלושה ילדים בגילאי 6 עד 14, 
עגלת תינוק, מזוודה, כלבחינם

היער השחור